Egzamin 8-klasisty

Kurs składa się z 68 godzin lekcyjnych, podczas których omawiamy wszystkie zagadnienia obowiązujące do Egzaminu 8-klasisty zgodnie z wymaganiami CKE. Nauka w AleMatmie oparta jest na najlepszych materiałach dostępnych na rynku oraz na materiałach własnych. Zajęcia prowadzone są w 2-4 osobowych grupach (istnieje możliwość stworzenia własnej grupy). Podczas zajęć przerabiamy całe mnóstwo zadań, zwracamy uwagę, na jakie typy zadań i pułapki zastawione na egzaminie należy uważać. Skuteczność i atmosfera to klucz do sukcesu. Dołącz do zadowolonych uczniów, zdaj egzamin z wysokim wynikiem i dostań się do wymarzonej szkoły.

Jak uczymy?

Stawiamy na praktykę! Im więcej zadań egzaminacyjnych, tym wyższy wynik końcowy. Od pierwszych zajęć budujemy relacje z uczniem tak, aby był zmotywowany do dalszych działań i był przekonany o tym, że może osiągnąć jak najlepszy wynik. Obalamy mit trudnej, nielubianej szkolnej matematyki. Jesteśmy młodym teamem, który rozumie potrzeby młodych ludzi. Z Naszą dużą wiedzą i doświadczeniem odpowiemy Ci na każde pytanie związane z matmą, uporządkujemy Twoją wiedzę i przygotujemy lepiej niż przez 8 lat nauki w szkole. Chcemy, żeby po Naszych zajęciach każdy uczeń wychodził zawsze z nową bazą wiedzy jak i z uśmiechem na twarzy.

Co obejmuje cena?

-68h lekcyjnych kursu z Naszym doświadczonym korepetytorem

-konsultacje online NOWOŚĆ

-materiały do nauki w formie elektronicznej lub papierowej do nauki w domu po każdych zajęciach

-firmowy zeszyt AleMatma

-firmowy długopis i ołówek AleMatma

-firmowa teczka AleMatma

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Kurs rozpoczyna się po utworzeniu grupy i zatwierdzeniu wszystkich uczestników pod koniec września. Warunkiem wystartowania kursu jest uzbieranie wystarczającej liczby uczestników.

Gdzie jest prowadzony kurs?

Nasze zajęcia odbywają się w Naszych placówkach. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Nasze lokalizacje.

Ile trwa kurs?

68h lekcyjnych ułożonych w 1,5 godzinne bloki szkoleniowe. Kurs jest ułożony w taki sposób, że zaczyna się z końcem września, a kończy w marcu przed egzaminem.

 

Ile jest osób w grupie?

2-4 osoby (z możliwością utworzenia własnej grupy)

Opinie Naszych uczniów

Przeczytaj więcej opinii o Nas tutaj.