Pierwszy ważny egzamin w życiu

Egzamin ósmoklasisty

Kurs do egzaminu 8-klasisty 2024

Czy Twoje dziecko jest gotowe na wyzwanie, jakim jest egzamin ósmoklasisty? Podczas kursu razem wyruszamy w podróż przez świat wiedzy potrzebnej do zdania na wysokim poziomie egzaminu ósmoklasisty z matematyki.  Celem jest jak najwyższy wynik na egzaminie z matematyki. Dzięki wsparciu naszych korepetytorów i motywacji jakie dostanie na kursie ósmoklasisty jest on jak najbardziej możliwy.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Duża intensywność kursu

76h lekcyjnych kursu

Monitorowanie postępów

Raporty z zajęć

Najwyższy poziom przekazywania wiedzy

W pełni wspieramy uczniów

Mini grupa

4 osobowa

Zapisz się

Opis kursu

W trakcie 76h lekcyjnych kursu przerabiamy wszystkie działy matematyki zgodnie z wymaganiami CKE, które uczeń musi umieć przystępując do egzaminu. Podczas zajęć przerabiamy całe mnóstwo zadań zamkniętych, prawda-fałsz oraz otwartych według schematu egzaminacyjnego. Zwracamy uwagę, na jakie typy zadań i „pułapki” uczeń powinien uważać. Na kursie uporządkujemy wiedzę, zmotywujemy do pracy i będziemy na bieżąco monitorować postępy. Kładziemy nacisk na wysoki poziom przekazywanej wiedzy połączony z pozytywną i otwartą atmosferą na zajęciach motywującą do pracy. Wysoki wynik na egzaminie to wypadkowa dwóch rzeczy: połączenie wysokiej wiedzy korepetytorów i osobistego zaangażowania w naukę ucznia. Dlatego oprócz przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie motywujemy ucznia i tworzymy taką atmosferę, aby jej/jego zaangażowanie pozostawało na wysokim poziomie. Tylko w takich warunkach możemy uzyskać bardzo dobry wynik na egzaminie.

DLACZEGO WARTO

UCZYĆ SIĘ U NAS?

 • Nasi uczniowie regularnie zdają egzaminy z bardzo dobrymi wynikami
 • Ponad 10 letnie doświadczenie prowadzenia zajęć z matematyki
 • Przekazujemy wiedzę na najwyższym poziomie
 • Specjalizujemy się stricte w nauczaniu matematyki
 • Prowadzimy zajęcia w świetnej atmosferze
 • Monitorujemy i raportujemy postępy w nauce

Zalety kursu

Kurs prowadzimy w małej 4 osobowej grupie. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować postępy każdej osoby przy zachowaniu najwyższego poziomu przekazywania wiedzy. Nasz team to nie tylko korepetytorzy, to mentorki i mentorzy matematyki, którzy zwracają uwagę na każdego ucznia z osobna! 

 • Doświadczenie – ponad 10-letnia praktyka nauczania matematyki naszych najbardziej doświadczonych korepetytorów na bieżąco dba o jak najwyższą jakość nauczania w AleMatmie
 • Kontakt z rodzicami – przesyłamy raporty z zajęć i reagujemy na Państwa prośby

Kluczowe punkty kursu

 • 76h lekcyjnych kursu
 • Najbardziej doświadczeni korepetytorzy
 • 4 osobowa mini-grupa 
 • Program kursu zgodny  z wymaganiami CKE
 • Stawiamy na praktykę – jak najwięcej egzaminacyjnych zadań
 • Monitorowanie postępów i  raporty z zajęć
 • Najwyższy poziom  przekazywanej wiedzy
 • Niższa cena jednostkowa za zajęcia
 • Super motywacja  do nauki

 

100% POZYTYWNYCH OPINII

W GOOGLE

W AleMatmie stawiamy na najwyższy poziom przekazywania wiedzy. Jakość naszych zajęć jest dla nas kluczowa! Zadowolenie i postępy w nauce naszych uczniów są dla nas najważniejsze. Nasze kursy to energia, super atmosfera i przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie. O naszej jakości nauczania świadczą opinie naszych uczniów.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Elastyczna cena

Dajemy różne możliwośći opłacenia kursu:

 • 389 zł/os. (płatność ratalna – 8 rat)
 • 1556 zł  1497 zł/os. (płatność semestralna – 2 raty)
 • 3112 zł  2837 zł/os. (płatność jednorazowa)*

PROMOCJA!

*125 zł taniej + promocja 200 zł zniżki na cały kurs przy zapisie do 30 września! PROMOCJE SIĘ ŁĄCZĄ!

Liczba dostępnych miejsc na kurs jest ograniczona.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Gdzie odbywają się zajęcia?

 • Online na tabletach  –  w całej Polsce!  (tablet u korepetytora i ucznia)
 • Stacjonarnie (placówka Piaseczno)

Koniec z nudnym patrzeniem w ekran podczas nauki online! Nasze kursy online na tabletach odbywają się na wirtualnej tablicy w czasie rzeczywistym, gdzie zarówno korepetytor i uczniowie korzystają z własnych tabletów graficznych. Przeczytaj więcej o tej formie nauczania tutaj.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

 

Zapisz się już dziś!

Co jeszcze oferujemy?

Chcesz stworzyć

własną grupę?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w grupie z kolegami lub koleżankami ze szkoły to dajemy możliwość stworzenia własnej grupy. Poza przygotowaniem stricte do egzaminu mamy wtedy takż możliwość przerabiania aktualnego szkolnego materiału i nauki do klasówek jeśli w grupie są osoby z jednej klasy.

W takiej sytuacji możemy stworzyć również mniejszą grupę 2-4 osobową. Liczba godzin oraz program nauczania są wtedy dopasowywane do poziomu uczniów w grupie oraz Państwa potrzeb. Cena jest uzależniona od liczby godzin w tygodniu oraz liczby uczniów w grupie. Masz pytania?

Skotnaktuj się z nami:

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia?

Zajęcia indywidualne

Dajemy możliwość przygotowania przez nas indywidualnego kursu prowadzonego w formie 1:1 z korepetytorem. Poziom kursu, wymagania oraz cel są omawiane indywidualnie i dostosowywane do potrzeb ucznia. Na zajęciach może być prowadzona przygotowywanie do egzaminu ósmoklasisty + realizacja bieżącego szkolnego materiału. Ilość godzin i przerobionego materiału jest ustalana indywidualnie.

Skotnaktuj się z nami:

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

OPINIE

KLIENTÓW