Sprawiamy, że matematyka jest fajna

Korepetycje

Korepetycje

Indywidualne i grupowe

Chcesz poprawić oceny w szkole i wreszcie zobaczyć pierwszą piątkę w dzienniku? Może potrzebujesz pokonać własne wątpliwości i lęki przed matematyką? Potrzebujesz poczuć się pewnie na każdej lekcji matematyki i podczas klasówek? A może zależy Ci na tym, żeby pogłębić wiedzę z zakresu rozszerzonego i kogoś kto Cię porządnie zmotywuje?
Odpowiedzi na te i inne matematyczne pytania znajdziesz w AleMatmie. Przyjdź i przekonaj się, że matematykę da się zrozumieć!

Cennik Zapisz się

Jak

uczymy?

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Mamy program nauczania i sposób podejścia, który powoduje, że dosłownie każdy odnajdzie się na naszych zajęciach, ponieważ każdy ma inny cel, inne priorytety oraz założenia co do nauki. My łamiemy stereotypy nudnej i trudnej do zrozumienia matematyki. Staramy się zaszczepić w Tobie chęć do poznania tego pięknego przedmiotu, zmotywować do działania i przede wszystkim nauczyć w najprostszy możliwy sposób.

Korepetycje

indywidualne

Prowadzimy korepetycje indywidualne na każdym poziomie nauczania od klas podstawowych po maturę na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Poziom, program i cel nauczania są ustalane i dostosowywane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nauczymy Cię z matmy wszystkiego czego potrzebujesz.

Cena (za 60 min):

99 zł

Korepetycje

grupowe

Jeśli chcesz się zapisać do nas na korepetycje z koleżanką lub kolegą z klasy jak najbardziej jest taka opcja! Mamy możliwość stworzenia grup 2-4 osobowych. Jest to idealna ilość osób oraz sytuacja, gdzie zachowujemy indywidualne podejście do każdego ucznia, połączona z niższą jednostkową ceną od osoby za zajęcia.

Cena (za 60 min):

Grupa 2 os. – 65 zł/os.

Grupa 3 os. – 55 zł/os.

Grupa 4 os. – 45 zł/os.

W ofercie wyspecjalizowanych grupowych zajęć dla dzieci znajdziesz również możliwość tworzenia grup 5-7 osobowych. Aby zobaczyć tę ofertę kliknij tutaj.

Korepetycje

Online

Uczymy również zdalnie. Sprawdź szczegóły oferty klikając pod ten link „Korepetycje online”

OPINIE

KLIENTÓW