Sprawiamy, że matematyka jest fajna

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci

Warsztaty dla najmłodszych z kształcenia logiczno-matematycznego

Nauka poprzez matematyczne gry, rozwiązywanie logicznych zagadek pod okiem korepetytora pozwala dziecku przyswoić wiedzę dużo szybciej niż w standardowych szkolnych warunkach oraz pozytywnie nastawić umysł dziecka do operowania liczbami w przyszłości. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 9 lat a dokładny program dostosowany jest do każdej grupy wiekowej indywidualnie.

Dziecko na zajęciach z nami:

nauczy się logicznego myślenia

rozwinie swoje umiejętności matematyczne

spędzi efektywnie czas ucząc się przez gry, zagadki, zabawy z rówieśnikami i korepetytorem

wykształci w swojej głowie pozytywnego podejścia do matematyki na przyszłe lata

Cennik Zapisz się

„Fajna

matematyka”

Nasze zajęcia opierają się na wielu scenariuszach prowadzenia lekcji w zależności od wieku i poziomu dziecka. Korzystamy z własnych rozwiązań jak i gotowych matematycznych gier i logicznych quizów, dzięki którym dziecko podniesie swój poziom logicznego myślenia. Cierpliwy i konsekwentny sposób kształtowania w umysłach dzieci „fajnej matematyki” będzie miał bardzo pozytywny wpływ na jego podejście do tego przedmiotu w przyszłości, co przełoży się na jego wyniki w nauce.

Warsztaty

Indywidualne i grupowe

Zajęcia dla dzieci prowadzimy zarówno w formie indywidualnej z korepetytorem 1:1 lub w większych grupach do nawet 7 osób. Sam wybierasz z jakiej formy zajęć chcesz skorzystać dla swojego dziecka.

Cena (za 60 min):

Indywidualnie: 99 zł

Grupa 2 os. – 65 zł/os.

Grupa 3 os. – 55 zł/os.

Grupa 4 os. – 45 zł/os.

Grupa 5-7 os. – 35 zł/os.

 

OPINIE

KLIENTÓW