Wznieś się na wyżyny matematycznej wiedzy

Matura rozszerzona

Kurs do matury rozszerzonej z matematyki 2024

Najwyższy poziom nauczania do matury rozszerzonej! Skuteczność nauczania i intensywność przerabianych zadań na naszym kursie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym uczniom. Nasz kurs maturalny rozszerzony to 96h lekcyjnych, podczas których przeprowadzimy Cię przez wszystkie działy z matematyki niezbędne, aby w 2024 roku zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym 100%!

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Duża intenstywność kursu

96h lekcyjnych kursu

Najwyższy poziom przekazywania wiedzy

Otrzymasz nasze pełne wsparcie

Mini grupa

4 osobowa

Monitorowanie postępów

Przerabianie próbnych arkuszy

Zapisz się

Opis kursu

Stawiamy na praktykę, czyli rozwiązywanie jak największej liczby maturalnych zadań. Sprawimy, że systematycznie zaczniesz przygotowywać się do matury, a Twoja wiedza matematyczna wejdzie na wyższy level. Na kursie przerobisz wszystkie typy zadań, poznasz schematy matury rozszerzonej i zadania “pewniaczki”. Po naszym kursie poczujesz się pewnie ze swoją wiedzą jak nigdy wcześniej. Dowiesz się jak skutecznie korzystać z karty wzorów, aby zaoszczędzić czas na egzaminie. Na zajęciach przerabiane są wszystkie działy na poziomie rozszerzonym niezbędne do tego, żeby opanować wiedzę pozwalającą zdać na 100%. Kurs z matury rozszerzonej w AleMatmie to nie tylko nauka podczas zajęć. To także setki zadań do przerabiania w domu, które od nas dostaniesz. Jeżeli Twoim celem jest jak najwyższy wynik z matury rozszerzonej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Merytoryczne przygotowanie, duża ilość zadań i uporządkowana wiedza to klucz do sukcesu. Tego wszystkiego dowiesz się na naszym kursie. Dołącz do Naszych zadowolonych uczniów, zdaj maturę na najwyższym poziomie i dostań się na wymarzone studia. Nasz kurs dostosowany jest do Nowej Matury, zgodnie z wymaganiami CKE.

Dlaczego warto

uczyć się u nas?

Nasza pasja daje nam wiele energii do przekazywania wiedzy z matematyki. Za nami stoją opinie naszych uczniów, którzy dzięki kursowi u nas świetnie poradzili sobie z egzaminem maturalnym i dostali na wymarzone studia.

 • Nasi maturzyści regularnie zdają egzaminy z bardzo dobrymi wynikami
 • Ponad 10 letnie doświadczenie prowadzenia zajęć z matematyki
 • Przekazujemy wiedzę na najwyższym poziomie
 • Specjalizujemy się stricte w nauczaniu matematyki
 • Prowadzimy zajęcia w świetnej atmosferze
 • Monitorujemy i raportujemy postępy w nauce

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

Kluczowe punkty

 • Aż 96h lekcyjnych kursu (od października do maja)
 • Najbardziej doświadczeni korepetytorzy
 • 4 osobowa mini-grupa
 • Program kursu maturalnego zgodny z wymaganiami CKE
 • Monitorowanie postępów i raporty z zajęć
 • Stawiamy na praktykę – jak najwięcej typowo maturalnych zadań
 • Niższa cena jednostkowa
 • Najwyższy poziom  przekazywania wiedzy
 • Super motywacja  do nauki

100% POZYTYWNYCH OPINII

W google

W AleMatmie stawiamy na najwyższy poziom przekazywania wiedzy. Jakość naszych zajęć jest dla nas kluczowa! Twoje zadowolenie i postępy w nauce są dla nas najważniejsze. Nasze kursy to energia, super atmosfera i przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie. O naszej jakości nauczania świadczą opinie naszych uczniów.

Elastyczna cena

Dajemy różne możliwośći opłacenia kursu:

 • 529 zł/os. (płatność ratalna – 8 rat)
 • 2116 zł 2057 zł/os. (płatność semestralna – 2 raty)
 • 4232 zł 3907 zł/os. (płatność jednorazowa)*

PROMOCJA!

*125 zł taniej + 200 zł zniżki na cały kurs przy zapisie do 30 września! PROMOCJE SIĘ ŁĄCZĄ!

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Gdzie odbywają się zajęcia?

 • Online na tabletach – w całej Polsce!  (tablet u korepetytora i ucznia)
 • Stacjonarnie (placówka Piaseczno)

Koniec z nudnym patrzeniem w ekran podczas nauki online! Nasze kursy online na tabletach odbywają się na wirtualnej tablicy w czasie rzeczywistym, gdzie zarówno korepetytor i uczniowie korzystają z własnych tabletów graficznych. Przeczytaj więcej o tej formie nauczania tutaj.

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

Co jeszcze oferujemy?

Stwórz własną grupę

Jeśli chcesz stworzyć własną grupę z kolegami lub koleżankami z klasy to u nas istnieje taka możliwość. Daje nam to większą elastyczność prowadzenia kursu, gdyż poza przerabianiem zdań stricte do matury, możemy przerabiać z Wami także bieżący materiał szkolny do sprawdzianów i kartkówek. Dzięki takiej opcji jest to kurs+korepetycje w jednym!

W takiej sytuacji możemy stworzyć również mniejsze grupy 2-4 osobowe. Liczba godzin oraz program nauczania są wtedy dopasowywane do Waszych wymagań i celów. Cena jest uzależniona od liczby godzin w tygodniu oraz liczby uczniów w grupie. Zajęcia prowadzimy stacjonarnie i online.

Kurs indywidualny

Jest to kurs prowadzony w formie 1:1 z korepetytorem przygotowującym. Poziom kursu, wymagania, cel oraz liczba godzin w tygodniu są dostosowywane do Twoich potrzeb. Wiedza sprawdzana jest na pierwszych zajęciach, a następnie układamy plan nauczania do matury. Tak jak w przypadku stworzenia własnej grupy jest to połączenie kursu+korepetycji więc 2 w 1. Zajęcia prowadzimy stacjonarnie i online.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  574 164 166

 korepetycje@alematma.pl

 

Zapisz się już dziś!

OPINIE

KLIENTÓW