Matura rozszerzona

Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym składa się z 96 godzin lekcyjnych. Na zajęciach przerabiane są wszystkie zagadnienia obowiązujące do matury rozszerzonej zgodnie z wymaganiami CKE. 

Wysoki poziom, skuteczność i intensywność przerabianych zadań na naszym kursie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym uczniom, stawiającym sobie najwyższe cele. W zakres kursu wchodzą wszystkie zagadnienia na poziomie rozszerzonym od pierwszej klasy szkoły średniej. Stawiamy na praktyczne przekazywanie wiedzy i rozwiązywanie jak największej liczby zadań. Kurs z matury rozszerzonej w AleMatmie to nie tylko nauka podczas zajęć. To także setki zadań w formie elektronicznej lub papierowej do przerabiania w domu, które od nas dostaniesz. Uporządkujemy Twoją wiedzę, sprawimy że systematycznie zaczniesz przygotowywać się do matury, a Twoja wiedza matematyczna wejdzie na zupełnie inny, wyższy poziom. Na kursie przerobisz trudne zadania na dowodzenie, poznasz schematy matury rozszerzonej i zadania “pewniaki”. Dowiesz się jak skutecznie korzystać z karty wzorów, aby zaoszczędzić czas na egzaminie. Jeżeli Twoim celem jest jak najwyższy wynik z matury rozszerzonej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Skuteczność i atmosfera to Nasz klucz do sukcesu!
Dołącz do Naszych zadowolonych uczniów, zdaj maturę i dostań się na wymarzone studia.

Co obejmuje cena?

-96h lekcyjnych kursu maturalnego z doświadczonym korepetytorem

-konsultacje online NOWOŚĆ

-materiały do nauki w formie elektronicznej lub papierowej do nauki w domu

-kartę wzorów CKE

-AleMatmowe gifty:
zeszyt, długopis, ołowek, teczkę.

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Kurs rozpoczyna się pod koniec września po utworzeniu pełnej grupy i zatwierdzeniu wszystkich uczestników. Warunkiem wystartowania kursu jest uzbieranie wystarczającej liczby uczestników.

Gdzie jest prowadzony kurs?

Kurs maturalny jest prowadzony w szkole CEM w Piasecznie (05-500 Piaseczno ul. Jana Pawła II 55)

Ile trwa kurs?

96h lekcyjnych ułożonych w 1,5 godzinne bloki szkoleniowe. Kurs jest ułożony w taki sposób, że zaczyna się z końcem września, a kończy w kwietniu przed maturami.

 

Ile jest osób w grupie?

10+  (przewidywana maksymalna liczba dostępnych miejsc na kursie wynosi 20 osób)

Opinie Naszych uczniów

Przeczytaj więcej opinii o Nas tutaj.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Tak jest taka możliwość, w przypadku kursu STANDARD do czego też zachęcamy. Stworzenie własnej grupy daje możliwość lepszego dopasowania dogodnego terminu kursu dla wszystkich uczestników.

Tak, w indywidualnych przypadkach stwarzamy taką możliwość.

Tak, możesz zapisać się we 3 osoby jednak my w takim przypadku zostawiamy sobie możliwość dopisania do Waszej grupy czwartej osoby.

Tak, w przypadku płatności semestralnej lub jednorazowej otrzymasz rabat. Szczegóły dotyczące rabatów możesz sprawdzić w cenniku. Ponad to jako uczestnik kursu otrzymasz dodatkowe 20% rabatu od ceny indywidualnej na każdą dodatkową lekcję indywidualną.

*TAK, w przypadku, gdy jest to grupa stworzona przez uczniów tej samej klasy

*NIE, w przypadku, gdy grupa jest utworzona przez AleMatme

Oczywiście, dopiszemy Cię do odpowiedniej grupy i w przypadku uzbierania 4 osobowej grupy rozpoczynamy kurs.

Taka grupa niestety nie wystartuje, staramy się wtedy dopasować ucznia do innej grupy na tym samym poziomie

Jak najbardziej. Nie musisz się obawiać swojego poziomu matematyki. Nauczymy Cię niezależnie od Twojego poziomu początkowego.

Stała cena jest dla Twojej wygody. Cena dotyczy całego kursu czyli 96h lekcyjnych, które jest rozpisane na okres kilku miesięcy od września do kwietnia. W jednym miesiącu będzie tych godzin więcej, a w innym mniej jednak finalnie czas kursu to 96h lekcyjnych.

Nie, wszystko zapewniamy w cenie kursu. Dodatkowe materiały w formie elektronicznej lub papierowej. Zadania do ćwiczenia w domu, arkusze maturalne wszystko otrzymujesz od Nas w cenie kursu.

Tak, cena za zajęcia indywidualne z matury w placówce AleMatma to 89 zł (cena za 60 minut).

Tak wysokość zaliczki wynosi 200 zł a pierwsza rata musi być opłacona maksymalnie tydzień przed rozpoczęciem kursu. Po opłaceniu zaliczki uczeń jest zapisany na kurs.

Oczywiście jest taka możliwość. Ponad to jako uczestnik kursu otrzymasz dodatkowe 20% rabatu od ceny indywidualnej na każdą dodatkową lekcję indywidualną