Sprawiamy, że matematyka jest fajna

O nas - ALEMATMA

Ale co? AleMatma

Sprawiamy, że matematyka jest fajna

Nasza firma to nie tylko nauka, to cel jaki postawiliśmy sobie wraz z jej założeniem. Od 2016 roku zmieniamy sposób podejścia do nauczania matematyki i przekazywania wiedzy. Nie jest nowością stwierdzenie, że szkolny system edukacji nie działa i jest frustrujący dla uczniów oraz rodziców. Myśl przewodnia AleMatmy jest taka, żeby każdy uczeń wychodził z naszych zajęć z dodatkową porcją wiedzy, ale i z pozytywną energią czyli szerokim uśmiechem na twarzy. Nauka matmy nie musi być nudna!

Na co stawiamy?

Maksymalny poziom przekazywanej wiedzy z matematyki przy jednoczesnym wprowadzaniu luźnej atmosfery na zajęciach. U nas nie ma sztywniactwa jak w szkole, u nas nie ma zmuszania do nauki i klepania nudnych definicji. Wierzymy, że do nauki nie można zmusić a jedynie przekonać. I my przekonujemy i pokazujemy, że matmę nawet da się polubić 🙂

AleMiejsce

Gdzie odbywają się zajęcia?

AleKorepetytorzy

Nasz team

Jako korepetytorzy budujemy z uczniem odpowiednie zaufanie i współpracę. Jesteśmy osobami z energią, wiedzą, charyzmą i pasją do nauczania matematyki.  Staramy się poszerzać horyzonty, pokazywać inne spojrzenie na matematykę i liczby, żeby zaszczepiać chęć do nauki tego pięknego przedmiotu. Chcemy, aby nauka w naszej szkółce była przyjemnością a nie wymuszonym obowiązkiem.

Poznaj nas

OPINIE

KLIENTÓW